Yu-Gi-Oh! Greek Forum
Θέλετε να αντιδράσετε στο μήνυμα; Φτιάξτε έναν λογαριασμό και συνδεθείτε για να συνεχίσετε.

Yu-Gi-Oh! Το Ελληνικό φόρουμ.




Μη Συνδεδεμενος Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε

Μάθετε τα νέα του φόρουμ!

Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1 ... 18 ... 33, 34, 35 ... 40  Επόμενο

Πήγαινε κάτω  Μήνυμα [Σελίδα 34 από 40]

1Μάθετε τα νέα του φόρουμ! - Σελίδα 34 Empty Μάθετε τα νέα του φόρουμ! Δευ Αυγ 21, 2017 8:44 pm

teliosmetonma 
teliosmetonma
Υπενθύμιση αρχικής δημοσίευσης :

Από δω και στο εξής θα λέω ό,τι νέο έχει το φόρουμ  Very Happy

Μπήκε ως φιλική ιστοσελίδα το animetoons!



Έχει επεξεργασθεί από τον/την teliosmetonma στις Δευ Απρ 16, 2018 3:07 pm, 2 φορές συνολικά


331Μάθετε τα νέα του φόρουμ! - Σελίδα 34 Empty Απ: Μάθετε τα νέα του φόρουμ! Δευ Σεπ 03, 2018 8:45 pm

teliosmetonma 
teliosmetonma
Το βγαλα για λίγο αυτό με το fast post έτσι για να μην βαριόμαστε Wink

332Μάθετε τα νέα του φόρουμ! - Σελίδα 34 Empty Απ: Μάθετε τα νέα του φόρουμ! Πεμ Σεπ 06, 2018 4:06 pm

teliosmetonma 
teliosmetonma
Ετοιμάζω κάτι πολύ ωραίο για το πόρταλ. Ελπίζω να μου βγει καλό. Smile

333Μάθετε τα νέα του φόρουμ! - Σελίδα 34 Empty Απ: Μάθετε τα νέα του φόρουμ! Πεμ Σεπ 06, 2018 4:09 pm

DuelistAnzu 
DuelistAnzu
Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy

334Μάθετε τα νέα του φόρουμ! - Σελίδα 34 Empty Απ: Μάθετε τα νέα του φόρουμ! Πεμ Σεπ 06, 2018 4:14 pm

Neo-RedRanger 
Neo-RedRanger
Για να δούμε τι έκπληξη μας περιμένει Razz

https://sm-united-defense.weebly.com/

335Μάθετε τα νέα του φόρουμ! - Σελίδα 34 Empty Απ: Μάθετε τα νέα του φόρουμ! Πεμ Σεπ 06, 2018 4:56 pm

teliosmetonma 
teliosmetonma
Ακούστε κάτι. Τα χρήματα για να κρατήσουμε στον browser το domain είναι 3,7 ευρώ το μήνα. Κοιτάχτε όμως τι άλλο μας προσφέρει:

1) Secure στους browsers (https://)
2) και νομίζω όχι διαφημίσεις στα μέλη (και στους επισκέπτες απλά ειναι πιο ακριβο)


Τι λέτε; Να το κανω;

336Μάθετε τα νέα του φόρουμ! - Σελίδα 34 Empty Απ: Μάθετε τα νέα του φόρουμ! Δευ Σεπ 10, 2018 8:22 pm

teliosmetonma 
teliosmetonma
Προστέθηκε χρόνος που μένει online κάποιο μέλος Wink (φαίνεται κάτω από την εικόνα προφιλ του)

337Μάθετε τα νέα του φόρουμ! - Σελίδα 34 Empty Απ: Μάθετε τα νέα του φόρουμ! Τρι Σεπ 11, 2018 1:30 am

Neo-RedRanger 
Neo-RedRanger
Εδώ το βλέπω πρώτη φορά αυτό Razz

https://sm-united-defense.weebly.com/

338Μάθετε τα νέα του φόρουμ! - Σελίδα 34 Empty Απ: Μάθετε τα νέα του φόρουμ! Τρι Σεπ 11, 2018 8:22 am

teliosmetonma 
teliosmetonma
Εγώ μονο σε ένα το είδα και ειπα να το βάλω, πίστεψε με , με νόμους της forumotion το πως ισχύει αυτός ο κώδικας είναι παραλογο. Όταν μου το είπαν πως μπαίνει να φανταστείς δεν το πίστεψα Very Happy

Επίσης νιώθω πως είναι χαλασμένο διότι μου γράφει πως έχω μεινει online 12 ώρες απο χθες

339Μάθετε τα νέα του φόρουμ! - Σελίδα 34 Empty Απ: Μάθετε τα νέα του φόρουμ! Τετ Σεπ 12, 2018 12:34 am

teliosmetonma 
teliosmetonma
Προστέθηκαν google keywords στο πόρταλ. Αν θέλετε κάποια λέξη να προσθέσω μου τη λέτε.

340Μάθετε τα νέα του φόρουμ! - Σελίδα 34 Empty Απ: Μάθετε τα νέα του φόρουμ! Πεμ Σεπ 13, 2018 4:14 pm

teliosmetonma 
teliosmetonma
Σας αρέσει το νέο background?

Επιστροφή στην κορυφή  Μήνυμα [Σελίδα 34 από 40]

Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1 ... 18 ... 33, 34, 35 ... 40  Επόμενο

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτή
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης