Yu-Gi-Oh! Greek Forum
Θέλετε να αντιδράσετε στο μήνυμα; Φτιάξτε έναν λογαριασμό και συνδεθείτε για να συνεχίσετε.

Yu-Gi-Oh! Το Ελληνικό φόρουμ.




Μη Συνδεδεμενος Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε

Αγαπημένες θήκες καρτών!

Μετάβαση στη σελίδα : 1, 2, 3  Επόμενο

Πήγαινε κάτω  Μήνυμα [Σελίδα 1 από 3]

1Αγαπημένες θήκες καρτών! Empty Αγαπημένες θήκες καρτών! Πεμ Οκτ 05, 2017 2:55 pm

teliosmetonma 
teliosmetonma
Εμένα αυτα τα 2:

Σπόιλερ:

Neo-RedRanger 
Neo-RedRanger
Συμφωνω απολυτως. κι εμενα μ'αρεσουν αυτες

https://sm-united-defense.weebly.com/
DuelistAnzu 
DuelistAnzu
Ωραίες είναι, αν και εγώ προτιμώ αυτές που είναι ακριβώς όπως το πίσω μέρος των καρτών.

teliosmetonma 
teliosmetonma
Συμφωνω μαζί σου αλλά εμενα μου αρεσει το πισω μερος να είναι anime style σαν τη σειρα

5Αγαπημένες θήκες καρτών! Empty Απ: Αγαπημένες θήκες καρτών! Παρ Οκτ 06, 2017 12:56 am

Yugi 
Yugi
teliosmetonma έγραψε:Εμένα αυτα τα 2:

Σπόιλερ:

Ωραἰα είναι. Εγώ θα προσθέσω και αυτά τα 3 (τα 2 δυστυχώς έχουν εξαντληθεί  Sad, μόνο το 3ο κυκλοφορεί ακόμα):

Αγαπημένες θήκες καρτών! Yugi_s12, Αγαπημένες θήκες καρτών! Cm2neq11, Αγαπημένες θήκες καρτών! 17510310

teliosmetonma 
teliosmetonma
Πωωω και το πρώτο ειναι φοβερό...

DuelistAnzu 
DuelistAnzu
αυτό σκεφτόμουν και εγώ

Neo-RedRanger 
Neo-RedRanger
Ειδικα το DSOD

https://sm-united-defense.weebly.com/

9Αγαπημένες θήκες καρτών! Empty Απ: Αγαπημένες θήκες καρτών! Κυρ Οκτ 08, 2017 10:07 am

teliosmetonma 
teliosmetonma
πωωω, βρηκα και αυτες:
Σπόιλερ:

Τρελαινομαι για την πρωτη και την τριτη!  Αγαπημένες θήκες καρτών! 3880701470 Αγαπημένες θήκες καρτών! 1213659564

10Αγαπημένες θήκες καρτών! Empty Απ: Αγαπημένες θήκες καρτών! Σαβ Οκτ 14, 2017 11:22 am

Yugi 
Yugi
teliosmetonma έγραψε:πωωω, βρηκα και αυτες:
Σπόιλερ:

Τρελαινομαι για την πρωτη και την τριτη!  Αγαπημένες θήκες καρτών! 3880701470 Αγαπημένες θήκες καρτών! 1213659564

Δυστυχώς, οι συγκεκριμένες κυκλοφόρησαν για την Ιαπωνία. Η Αμερική δεν έχει τέτοιες κυκλοφορίες. Στην Ιαπωνία, κυκλοφορούν συχνά νέα Yu-Gi-Oh! card sleeves μαζί με τα εκάστοτε κουτιά με τράπουλες.

Επιστροφή στην κορυφή  Μήνυμα [Σελίδα 1 από 3]

Μετάβαση στη σελίδα : 1, 2, 3  Επόμενο

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτή
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης