Yu-Gi-Oh! Greek Forum
Θέλετε να αντιδράσετε στο μήνυμα; Φτιάξτε έναν λογαριασμό και συνδεθείτε για να συνεχίσετε.

Yu-Gi-Oh! Το Ελληνικό φόρουμ.




Μη Συνδεδεμενος Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε

Teliosmetonma συλλογη καρτών!!

Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1, 2, 3, 4

Πήγαινε κάτω  Μήνυμα [Σελίδα 4 από 4]

1Teliosmetonma συλλογη καρτών!! - Σελίδα 4 Empty Teliosmetonma συλλογη καρτών!! Σαβ Οκτ 14, 2017 11:01 pm

teliosmetonma 
teliosmetonma
Υπενθύμιση αρχικής δημοσίευσης :

Ας ξεκινησουμε από την retro μου λίστα:

Σπόιλερ:


Τωρα εχω κατι πολύ παλιες... Πριν ακούσω για τα pendulum:
Σπόιλερ:

ασχετο αλλα ξερετε πως μπορεί καποιος να παιξει με αυτη τη καρτα?:
Σπόιλερ:


31Teliosmetonma συλλογη καρτών!! - Σελίδα 4 Empty Απ: Teliosmetonma συλλογη καρτών!! Τετ Ιαν 17, 2018 10:56 pm

teliosmetonma 
teliosmetonma
Υπήρχαν μούφα φακελάκια?? Teliosmetonma συλλογη καρτών!! - Σελίδα 4 595967 Teliosmetonma συλλογη καρτών!! - Σελίδα 4 595967

Εγώ θυμάμαι που εδιναν ολόκληρο deck. Ο,τι ναναι η κάθε καρτα, ασχετη με την αλλη

32Teliosmetonma συλλογη καρτών!! - Σελίδα 4 Empty Απ: Teliosmetonma συλλογη καρτών!! Τετ Ιαν 17, 2018 11:02 pm

5DSDuelist 
5DSDuelist
Ναι φίλε μου υπήρχαν και μούφα φακελάκια και θυμάμαι χαρακτηριστικά ότι το πίσω μέρος των καρτών που βρίσκοντασ μέσα σε αυτά τα φακελάκια ήταν είτε πράσινο είτε κόκκινο και οι κάρτες ήταν υπερβολικά μαλακές, πολύ χάλια ποιότητα μιλάμε Razz.

33Teliosmetonma συλλογη καρτών!! - Σελίδα 4 Empty Απ: Teliosmetonma συλλογη καρτών!! Τετ Ιαν 17, 2018 11:09 pm

teliosmetonma 
teliosmetonma
Ισως να καταλαβα για ποιες λες. Μαλλον αυριο θα τις κατεβασω απτο παταρι να δω αν ειναι οντως αυτες.... Θα στειλω φωτο

Επιστροφή στην κορυφή  Μήνυμα [Σελίδα 4 από 4]

Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1, 2, 3, 4

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτή
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης