Yu-Gi-Oh! Greek Forum
Θέλετε να αντιδράσετε στο μήνυμα; Φτιάξτε έναν λογαριασμό και συνδεθείτε για να συνεχίσετε.

Yu-Gi-Oh! Το Ελληνικό φόρουμ.




Μη Συνδεδεμενος Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε

Ποιο Yu-Gi-Oh! videogame σας αρέσει περισσότερο;

Μετάβαση στη σελίδα : 1, 2  Επόμενο

Πήγαινε κάτω  Μήνυμα [Σελίδα 1 από 2]

Yugi 
Yugi
Εμένα μου άρεσε το "The Sacred Cards", αλλά πιο πολύ το sequel "Reshef of Destruction" για το Game Boy.

teliosmetonma 
teliosmetonma
Γενικα το gameboy μου αρεσει πιο πολύ από το nintendo ds... Οπότε θα πω κι εγω κατι τετοιο, the enternal Duelist

Επισκέπτης 
Anonymous
Επισκέπτης
Προσωπικό μου αγαπημένο το tag force για ps2 και psp. Είχα ρίξει ατέλειωτες ωρες σε αυτο.

teliosmetonma 
teliosmetonma
Ειναι το πρώτο του ps2?

Επισκέπτης 
Anonymous
Επισκέπτης
teliosmetonma έγραψε:Ειναι το πρώτο του ps2?
Θα σε γελάσω και δεν το θέλω Razz
Σύμφωνα με αυτό πάντως είναι το τελευταίο, που μου φαίνεται περίεργο μιας που τα άλλα 4-5 βγήκαν κανονικά στο psp scratch Τεσπα
ht tp://yugioh.wikia.co m/w iki/Official_ Yu-Gi-Oh!-rela ted _games

έχω βάλει κενά ανάμεσα γιατι δε με άφηνε να τι ποστάρω αλλιώς.

teliosmetonma 
teliosmetonma
τι γιατι δεν αφηνει??

Επισκέπτης 
Anonymous
Επισκέπτης
teliosmetonma έγραψε:τι γιατι δεν αφηνει??
Η φορουμοτιον δεν αφήνει τα νέα μέλη να ποστάρουν εξωτερικούς συνδέσμους, νομίζω πρέπει να περάσει μια βδομάδα απο την εγγραφή, αλλά μπορεί να κάνω και λάθος σε αυτό. Ισχύει για όλα τα φορουμς πάντως, το έχω πάθει άλλες δυο φορες τουλάχιστον Razz Δεν ξέρω αν γίνεται να το απενεργοποιήσεις κάπως.

teliosmetonma 
teliosmetonma
πολλα δεν μπορω να απενεργοποιησω με τη forumotion. Γενικα αντιμετωπιζω προβληματα... Αλλα εχω κανει και μερικες επιτυχιες οπως και καποια που εσπρωξα να πανε και στο prig Wink

Επισκέπτης 
Anonymous
Επισκέπτης
teliosmetonma έγραψε:πολλα δεν μπορω να απενεργοποιησω με τη forumotion. Γενικα αντιμετωπιζω προβληματα... Αλλα εχω κανει και μερικες επιτυχιες οπως και καποια που εσπρωξα να πανε και στο prig Wink
Γενικά είναι λίγο για τα μπάζα η forumotion, αλλά εντάξει σε γενικές γραμμές μπορείς να κάνεις πράγματα αν ψαχτεις.

teliosmetonma 
teliosmetonma
υγεια. Για τα μπαζα δεν την λες απλα την λες λιγο κλουβι. Αν δεν ψαχτεις να βρεις το κλειδι δεν θα δραπετευσεις

Επιστροφή στην κορυφή  Μήνυμα [Σελίδα 1 από 2]

Μετάβαση στη σελίδα : 1, 2  Επόμενο

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτή
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης