Yu-Gi-Oh! Greek Forum
Θέλετε να αντιδράσετε στο μήνυμα; Φτιάξτε έναν λογαριασμό και συνδεθείτε για να συνεχίσετε.

Yu-Gi-Oh! Το Ελληνικό φόρουμ.




Μη Συνδεδεμενος Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε

Ποιο Yu-Gi-Oh! videogame σας αρέσει περισσότερο;

Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1, 2

Πήγαινε κάτω  Μήνυμα [Σελίδα 2 από 2]

Yugi 
Yugi
Υπενθύμιση αρχικής δημοσίευσης :

Εμένα μου άρεσε το "The Sacred Cards", αλλά πιο πολύ το sequel "Reshef of Destruction" για το Game Boy.


Επισκέπτης 
Anonymous
Επισκέπτης
teliosmetonma έγραψε:υγεια. Για τα μπαζα δεν την λες απλα την λες λιγο κλουβι. Αν δεν ψαχτεις να βρεις το κλειδι δεν θα δραπετευσεις
Αυτό ακριβώς

Επισκέπτης 
Anonymous
Επισκέπτης
Και τώρα δε με αφήνει να βάλω υπογραφή για 7 ημέρες, μπράβο forumotion Ποιο Yu-Gi-Oh! videogame σας αρέσει περισσότερο;  - Σελίδα 2 27781694

teliosmetonma 
teliosmetonma
Ενας ακομη λογος να μείνεις για 7 μερες στο φόρουμ  Ποιο Yu-Gi-Oh! videogame σας αρέσει περισσότερο;  - Σελίδα 2 3668202607

Αυτό το εχει πολύ καιρό δεν είναι καινούργιο. Κάτι μου λεει πως εχεις καιρό να αλλαξεις φόρουμ  Ποιο Yu-Gi-Oh! videogame σας αρέσει περισσότερο;  - Σελίδα 2 3517846161

Επισκέπτης 
Anonymous
Επισκέπτης
Ούτε προσωπικά μηνύματα με αφήνει να στείλω!! Τρία ζήτω για τη φορουμοτιον!!!1

Θα μείνω ρεει μη μ ανησυχείς.
Ναι, αστα να πάνε Razz

teliosmetonma 
teliosmetonma
Όχι αυτό με τα προσωπικά μηνυματα είναι πρόβλημα που αντιμετωπίζω απο τοτε που δημιούργησα το φόρουμ (Φεβρουάριο). Εαν θέλεις να πεις κάτι πες το στο chatbox... Το ξέρω πως έστειλα προσωπικό μηνυμα αλλά τι να κανουμε. Αυριο που πιστεύω να γίνεις moderator θα στελνεις οσα θες Very Happy

Επισκέπτης 
Anonymous
Επισκέπτης
teliosmetonma έγραψε:Όχι αυτό με τα προσωπικά μηνυματα είναι πρόβλημα που αντιμετωπίζω απο τοτε που δημιούργησα το φόρουμ (Φεβρουάριο). Εαν θέλεις να πεις κάτι πες το στο chatbox... Το ξέρω πως έστειλα προσωπικό μηνυμα αλλά τι να κανουμε. Αυριο που πιστεύω να γίνεις moderator θα στελνεις οσα θες Very Happy
ok τοτε, απαντησα στο prig btw, μη νομίζεις οτι είμαι ανάγωγος Razz

Επισκέπτης 
Anonymous
Επισκέπτης
ΠΑΡΤΑ ΦΟΡΟΥΜΟΤΙΟΝ ΝΙΚΗΣΑ ΤΗΝ ΑΣΦΑΛΕΙΑ ΣΟΥ, ΕΒΑΛΑ ΥΠΟΓΡΑΦΗ ΑΠΟ ΕΞΩΤΕΙΚΟ ΣΥΝΔΕΣΜΟ ΣΕ ΛΙΓΟΤΕΡΕΣ ΑΠΟ 7 ΗΜΕΡΕΣ !!! περίπου Razz

teliosmetonma 
teliosmetonma
Αυτο ειναι μελος! cheers

Επιστροφή στην κορυφή  Μήνυμα [Σελίδα 2 από 2]

Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1, 2

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτή
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης