Yu-Gi-Oh! Greek Forum
Θέλετε να αντιδράσετε στο μήνυμα; Φτιάξτε έναν λογαριασμό και συνδεθείτε για να συνεχίσετε.

Yu-Gi-Oh! Το Ελληνικό φόρουμ.




Μη Συνδεδεμενος Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε

Τι σας νευριάζει αυτή τη στιγμή?

Μετάβαση στη σελίδα : 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Επόμενο

Πήγαινε κάτω  Μήνυμα [Σελίδα 1 από 8]

teliosmetonma 
teliosmetonma
Η Forumotion δεν με αφηνει να βάλω αλλα smilies και εχω προβλήματα με το javascript.... Αμα παρατηρήσετε υπάρχει ενα @ οταν γραφετε στα ποστς αλλα προσπαθω να το κάνω να δουλέψει και δεν μπορώ... Θα είναι μια ειδοποίηση που π.χ γραψεις

@"Neo-RedRanger"

Θα στελνει ειδοποίηση πως ο ταδε σας επισήμανσε. Αυτό είναι πολύ χρησιμο γιατί ετσι χωρίς να εχεις κανει ποστ θα σου ερχεται ειδοποίηση για κατι που μαλλον θα πρεπει να το διαβασεις

Αλλα δεν πετυχαινει Τι σας νευριάζει αυτή τη στιγμή? 3043581602

DuelistAnzu 
DuelistAnzu
το δοκιμασες σε θεματική ενότητα που κπ δεν έχει γράψει καθόλου;

teliosmetonma 
teliosmetonma
Δεν εχει να κανει. Θα το καταλαβω γιατι αμα κανω αυτό που σου είπα οχι απλα θα γραψω

@"jason6331" αλλά το jason6331 θα εχει λινκ για το προφιλ του. Μπορω να το καταλαβω πως είναι λαθος αφού δεν φτιάχνεται το λινκ για το προφιλ του αλλα ειναι απλο text

DuelistAnzu 
DuelistAnzu
α οκ
θα τη βρεις την ακρη .. που θα πάει

teliosmetonma 
teliosmetonma
καλα τωρα πιο πολύ με αποσχολούν τα smilies που δεν μας αφηνει να βαλουμε αλλα Τι σας νευριάζει αυτή τη στιγμή? 3093436600 Τι σας νευριάζει αυτή τη στιγμή? 1030068126

DuelistAnzu 
DuelistAnzu
και με το δικιο σου..εχει πολλά ωραία..τα κοιτούσα το πρωι..

teliosmetonma 
teliosmetonma
που? Στην υπογραφή μου?

DuelistAnzu 
DuelistAnzu
ναι..

teliosmetonma 
teliosmetonma
Το ξερω....... Αυτα ειναι τα αγαπημενα μου δεν μπορεις να φανταστεις ποσα υπάρχουν ακομη που θελω να βαλω... Αλλα το κακο ειναι οτι ετσι πρεπει να βγαλω, και σκεφτεσαι πιο ειναι το κακο στο να τα βγαλω εε?

DuelistAnzu 
DuelistAnzu
ποιο;

Επιστροφή στην κορυφή  Μήνυμα [Σελίδα 1 από 8]

Μετάβαση στη σελίδα : 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Επόμενο

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτή
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης