Yu-Gi-Oh! Greek Forum
Θέλετε να αντιδράσετε στο μήνυμα; Φτιάξτε έναν λογαριασμό και συνδεθείτε για να συνεχίσετε.

Yu-Gi-Oh! Το Ελληνικό φόρουμ.




Μη Συνδεδεμενος Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε

Συνεντευξη με τον redlegend

Μετάβαση στη σελίδα : 1, 2, 3  Επόμενο

Πήγαινε κάτω  Μήνυμα [Σελίδα 1 από 3]

1Συνεντευξη με τον redlegend Empty Συνεντευξη με τον redlegend Κυρ Δεκ 17, 2017 1:58 pm

teliosmetonma 
teliosmetonma
@redlegend  θα ηθελα να σου παρω μια. Λίγο αντέγραψα το prig γιαυτο αλλα σορρυ  Razz

1. Ξέρεις να παίζεις yugioh?
2. Εάν ξέρεις από πότε?
3. Την σειρά yugioh duel monsters την έβλεπες καθόλου?
4. Εάν ναι από το 1-10 πως θα την βαθμολογούσες?
5. Ποιο είναι το αγαπημένο σου τέρας από τη σειρά?
6. Ποιος είναι ο αγαπημένος σου χαρακτήρας από τη σειρά?
7. Τι άλλα παιχνίδια με κάρτες ξέρεις και ποια είναι τα αγαπημένα σου?
8. Ποια είναι τα αγαπημένα σου anime, cartoons?
9. Πιστεύεις πως είναι ωραίο να υπάρχουν τουρνουά στο φόρουμ?
10. Από κάρτες που σου ανήκουν έχεις αρκετές?

2Συνεντευξη με τον redlegend Empty Απ: Συνεντευξη με τον redlegend Κυρ Δεκ 17, 2017 2:16 pm

Επισκέπτης 
Anonymous
Επισκέπτης
01. Ξέρω, τουλάχιστον ήξερα, ελπίζω να μην έχψ ξεχάσει πολλά Razz
02. Στο δημοτικό έμαθα παίζοντας με φίλους στο σχολείο ή στο tag-force στο playstation
03. Την έβλεπα μικρός στο σταρ, νομίζω οτι ημουν νήπιο όταν άρχισε, αλλα μπορεί να ήταν και αρχές δημοτικού. Ολόκληρη έχω να την δω απο τότε, έχω δει διάσπαρτα κάποιες στιγμές όμως στο internet κυρίως απο την ιαπωνική έκδοση
04. Υποκειμενικά 10, γιατί ήταν απο τα αγαπημένα μου, αντικειμενικά ενα 6αρακι, γιατί εχει πολλες τρυπούλες
05. O flaming wingman απο gx, απο dm δεν μπορώ να αποφασίσω
06. Είμαι μεταξύ Kaiba και judai, επίσης δεν μπορώ να αποφασίσω  
07. Ουνο που λιώναμε στο σχολείο μέχρι και στην τρίτη λυκείου και την θρυλική πασιέντζα των xp, γιατί στο σχολείο κάναμε πληροφορική, οπότε ναι....
08. one piece/transformers/spiderman
09. Πιστεύω πως είανι μια εξαίσια απόφαση να υπάρχουν.
10. είχα ΠΑΡΑ πολλές, δυστυχώς τις πετάξαμε όταν κάναμε μια "αλλαγή" στο σπίτι πριν κάτι χρόνια. Γέμισαν δυο μεγάλες σακούλες σκουπιδιών, απο τότε έχω να ασχοληθώ ξανά. Είχα επίσης δανείσει τους θεούς σε ενα φίλο, ο θρύλος λέει πως ακόμα μου τους επιστρέφει..

3Συνεντευξη με τον redlegend Empty Απ: Συνεντευξη με τον redlegend Κυρ Δεκ 17, 2017 2:18 pm

teliosmetonma 
teliosmetonma
Πωπω το τελευταίο με στενοχώρησε λιγο... Ευτυχώς εγώ τους εχω τους θεούς Συνεντευξη με τον redlegend 1371282133

Σπόιλερ:

4Συνεντευξη με τον redlegend Empty Απ: Συνεντευξη με τον redlegend Κυρ Δεκ 17, 2017 2:20 pm

Επισκέπτης 
Anonymous
Επισκέπτης
teliosmetonma έγραψε:Πωπω το τελευταίο με στενοχώρησε λιγο... Ευτυχώς εγώ τους εχω τους θεούς Συνεντευξη με τον redlegend 1371282133

Σπόιλερ:
Άστα να πάνε Razz

5Συνεντευξη με τον redlegend Empty Απ: Συνεντευξη με τον redlegend Κυρ Δεκ 17, 2017 2:21 pm

teliosmetonma 
teliosmetonma
6αρακι επειδη εχεις πολλές τραπουλες? Μα αυτό δεν είναι που πρεπει να σου αρεσει?  Συνεντευξη με τον redlegend 2432108453

6Συνεντευξη με τον redlegend Empty Απ: Συνεντευξη με τον redlegend Κυρ Δεκ 17, 2017 2:23 pm

Επισκέπτης 
Anonymous
Επισκέπτης
teliosmetonma έγραψε:6αρακι επειδη εχεις πολλές τραπουλες? Μα αυτό δεν είναι που πρεπει να σου αρεσει?  Συνεντευξη με τον redlegend 2432108453
τρυπούλες ρε, σεναριακές τρύπες λέω. Razz

7Συνεντευξη με τον redlegend Empty Απ: Συνεντευξη με τον redlegend Κυρ Δεκ 17, 2017 2:24 pm

teliosmetonma 
teliosmetonma
Ααα  Συνεντευξη με τον redlegend 1448427928

Κι σε αυτό τι σε πειράζει?

8Συνεντευξη με τον redlegend Empty Απ: Συνεντευξη με τον redlegend Κυρ Δεκ 17, 2017 2:26 pm

Επισκέπτης 
Anonymous
Επισκέπτης
teliosmetonma έγραψε:Ααα  Συνεντευξη με τον redlegend 1448427928

Κι σε αυτό τι σε πειράζει?
Οτι πολλά πράγματα δεν βγάζουν νόημα ρρ, ένας απο τους κύριους λόγους να πέσει η βαθμολογία μιας σειράς.

9Συνεντευξη με τον redlegend Empty Απ: Συνεντευξη με τον redlegend Κυρ Δεκ 17, 2017 2:30 pm

teliosmetonma 
teliosmetonma
Ναι αλλα αυτες οι τρύπες είναι ου κρατανε τη σειρά για μενα. Πες μου την μεγαλύτερη τρυπα (για σενα)

10Συνεντευξη με τον redlegend Empty Απ: Συνεντευξη με τον redlegend Κυρ Δεκ 17, 2017 2:31 pm

Επισκέπτης 
Anonymous
Επισκέπτης
teliosmetonma έγραψε:Ναι αλλα αυτες οι τρύπες είναι ου κρατανε τη σειρά για μενα. Πες μου την μεγαλύτερη τρυπα (για σενα)
ολη η σεζον 4 Razz

Επιστροφή στην κορυφή  Μήνυμα [Σελίδα 1 από 3]

Μετάβαση στη σελίδα : 1, 2, 3  Επόμενο

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτή
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης