Yu-Gi-Oh! Greek Forum
Θέλετε να αντιδράσετε στο μήνυμα; Φτιάξτε έναν λογαριασμό και συνδεθείτε για να συνεχίσετε.

Yu-Gi-Oh! Το Ελληνικό φόρουμ.




Μη Συνδεδεμενος Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε

Αγαπημενο ποκεμον

Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1, 2

Πήγαινε κάτω  Μήνυμα [Σελίδα 2 από 2]

1Αγαπημενο ποκεμον - Σελίδα 2 Empty Αγαπημενο ποκεμον Κυρ Ιουλ 02, 2017 6:02 pm

teliosmetonma 
teliosmetonma
Υπενθύμιση αρχικής δημοσίευσης :

Ποιο ειναι το δικο σας?


11Αγαπημενο ποκεμον - Σελίδα 2 Empty Απ: Αγαπημενο ποκεμον Δευ Ιουλ 03, 2017 1:43 pm

geohero 
geohero
και να το
Αγαπημενο ποκεμον - Σελίδα 2 250px-381Latios

12Αγαπημενο ποκεμον - Σελίδα 2 Empty Απ: Αγαπημενο ποκεμον Τρι Ιουλ 04, 2017 1:01 pm

Mahad7 
Mahad7
Απο το αβαταρ σου στο prig Very Happy

Εχω και εγω τον αλακαζαμ σε τάπα.. Η τάπα ενώ γράφει αλακαζαμ εχει την εικονα του Καταμπρα με τον Ντεοξις απο πισω

13Αγαπημενο ποκεμον - Σελίδα 2 Empty Απ: Αγαπημενο ποκεμον Τρι Ιουλ 04, 2017 3:50 pm

geohero 
geohero
^ α,οκ

14Αγαπημενο ποκεμον - Σελίδα 2 Empty Απ: Αγαπημενο ποκεμον Τετ Ιουλ 05, 2017 1:35 am

Mr.Vantara 
Mr.Vantara
Ο κολλητος μου εχει ερωτα με τον αλακαζαμ. Οταν ηταν η εποχη του pokemon go,μολις τον επιασε εκανε παρτυ. Razz

15Αγαπημενο ποκεμον - Σελίδα 2 Empty Απ: Αγαπημενο ποκεμον Τετ Ιουλ 05, 2017 1:23 pm

Mahad7 
Mahad7
Εγω δεν κατάφερα να τον παρω ποτε στο Pokemon go.. Sad
Ακομη νευριαζα τοσο πολυ που για να εξελίξεις το Καταμπρα στην fire red ηταν με trade :evil:

16Αγαπημενο ποκεμον - Σελίδα 2 Empty Απ: Αγαπημενο ποκεμον Τετ Ιουλ 05, 2017 1:53 pm

teliosmetonma 
teliosmetonma
Mahad7 έγραψε:Εγω δεν κατάφερα να τον παρω ποτε στο Pokemon go.. Sad
Ακομη νευριαζα τοσο πολυ που για να εξελίξεις το Καταμπρα στην fire red ηταν με trade :evil:

Αγαπημενο ποκεμον - Σελίδα 2 2826915230

17Αγαπημενο ποκεμον - Σελίδα 2 Empty Απ: Αγαπημενο ποκεμον Τετ Ιουλ 05, 2017 2:24 pm

geohero 
geohero
συμφωνω οι ανταλαγες ειναι λιγο σπαστικες (παλιοτερα),τωρα με τα ασυρματα nintendo 3ds γινετε πιο ευκολα.

Επιστροφή στην κορυφή  Μήνυμα [Σελίδα 2 από 2]

Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1, 2

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτή
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης