Yu-Gi-Oh! Greek Forum
Θέλετε να αντιδράσετε στο μήνυμα; Φτιάξτε έναν λογαριασμό και συνδεθείτε για να συνεχίσετε.

Yu-Gi-Oh! Το Ελληνικό φόρουμ.




Μη Συνδεδεμενος Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε

Αξιολόγηση Μονομαχίας Pegasus vs. Marik

Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1, 2

Αξιολόγηση Μονομαχίας Pegasus vs. Marik

Αξιολόγηση Μονομαχίας Pegasus vs. Marik - Σελίδα 2 I_vote_lcap25%Αξιολόγηση Μονομαχίας Pegasus vs. Marik - Σελίδα 2 I_vote_rcap 25% [ 1 ]
Αξιολόγηση Μονομαχίας Pegasus vs. Marik - Σελίδα 2 I_vote_lcap75%Αξιολόγηση Μονομαχίας Pegasus vs. Marik - Σελίδα 2 I_vote_rcap 75% [ 3 ]
Αξιολόγηση Μονομαχίας Pegasus vs. Marik - Σελίδα 2 I_vote_lcap0%Αξιολόγηση Μονομαχίας Pegasus vs. Marik - Σελίδα 2 I_vote_rcap 0% [ 0 ]
Αξιολόγηση Μονομαχίας Pegasus vs. Marik - Σελίδα 2 I_vote_lcap0%Αξιολόγηση Μονομαχίας Pegasus vs. Marik - Σελίδα 2 I_vote_rcap 0% [ 0 ]
Αξιολόγηση Μονομαχίας Pegasus vs. Marik - Σελίδα 2 I_vote_lcap0%Αξιολόγηση Μονομαχίας Pegasus vs. Marik - Σελίδα 2 I_vote_rcap 0% [ 0 ]
Σύνολο Ψήφων : 4
Πίσω


Πήγαινε κάτω  Μήνυμα [Σελίδα 2 από 2]

Yugi 
Yugi
Υπενθύμιση αρχικής δημοσίευσης :

Ο Marik τα έβαλε με τον δημιουργό των Duel Monsters, Pegasus! Μια μονομαχία που σίγουρα θα θέλαμε να είχαμε δει σε κάποιο επεισόδιο της σειράς. Πως σας φάνηκε, έστω και υπό αυτή την μορφή;


Neo-RedRanger 
Neo-RedRanger
Βαλε και τη μαχη Yugi VS Astral. Δεν μπορω να το κανω εγω δε φτανουν μεχρι εκει οι ιδιοτητες μου σαν moderator

https://sm-united-defense.weebly.com/
teliosmetonma 
teliosmetonma
Για να φτιάξεις θέμα λες;

Neo-RedRanger 
Neo-RedRanger
Ακριβως. Μια τεραστια θεματικη ενοτητα οπου εκει θα μπορω να βαζω δικα μου θεματα

https://sm-united-defense.weebly.com/
teliosmetonma 
teliosmetonma
Θέμα = Topic

Κατηγορία είναι αυτό που θες. Ναι αμέ θα σου φτιάξω απλά θέλω να μου πεις όνομα που θες να λέγεται, περιγραφή που θα έχει και επίσης μέσα σε ποια κατηγορία θα βρίσκεται.

Επιστροφή στην κορυφή  Μήνυμα [Σελίδα 2 από 2]

Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1, 2

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτή
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης