Yu-Gi-Oh! Greek Forum
Θέλετε να αντιδράσετε στο μήνυμα; Φτιάξτε έναν λογαριασμό και συνδεθείτε για να συνεχίσετε.

Yu-Gi-Oh! Το Ελληνικό φόρουμ.




Μη Συνδεδεμενος Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε

Κανόνες-πληροφορίες συμμετοχής στο "Classic Duel Tournament"

Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1, 2, 3  Επόμενο

Πήγαινε κάτω  Μήνυμα [Σελίδα 2 από 3]

Yugi 
Yugi
Υπενθύμιση αρχικής δημοσίευσης :

Κανόνες-πληροφορίες συμμετοχής στο "Classic Duel Tournament" - Σελίδα 2 ZRlbMZp



Έχει επεξεργασθεί από τον/την Yugi στις Δευ Απρ 23, 2018 11:32 pm, 1 φορά


Neo-RedRanger 
Neo-RedRanger
Το ξερω. Δεν εννουσα αυτο ομως. ΑΥτο που θελω να πω ειναι οτι κανω λαθη στις ιδιες μου τις κινησεις

https://sm-united-defense.weebly.com/
teliosmetonma 
teliosmetonma
Άμα κάνεις λάθη στο nexus μπορείς να τα πάρεις πίσω? Όχι στο μπουκ μπορείς. Εκτός βέβαια κι αν μου λες πως δεν έχεις μάθει καλά το ντεκ (που δεν νομιζω) και στο nexus σου λέει τις συνθήκες

Yugi 
Yugi
Neo-RedRanger έγραψε:Να παρει...Παλι στο duelingbook....

Μπορεί οι μονομαχίες να διεξάγονται κατά κανόνα στο "Dueling Book" αλλά, προσωπικά, δεν έχω αντίρρηση, αν συμφωνεί βεβαίως και ο εκάστοτε αντίπαλός σου, να τις διεξάγετε στο "Dueling Nexus". Θα συμφωνήσω ως προς το χειροκίνητο, το οποίο ίσως είναι το μοναδικό αρνητικό του. Γι' αυτό δεν θα γίνονται πολλές μονομαχίες την ημέρα, για να μην κουραζόμαστε, αλλά να συγκεντρωνόμαστε σε μία, το πολύ δύο μονομαχίες.

teliosmetonma 
teliosmetonma
@Neo-RedRanger το deck με τα red eyes, αν θες βέβαια να παίξεις με αυτό, θα χρειαστεί έντιτ γιατί περιέχει xyz Wink

Σπόιλερ:

Πάντως θα ήθελα να δω νέο μετά απο τόσο καιρό σε τουρνουά  Κανόνες-πληροφορίες συμμετοχής στο "Classic Duel Tournament" - Σελίδα 2 2186669345

Yugi 
Yugi
Κι εγώ!!! Έλα Neo! Απελευθέρωσε για άλλη μια φορά τους φοβερούς δράκους σου!!! Κανόνες-πληροφορίες συμμετοχής στο "Classic Duel Tournament" - Σελίδα 2 2509324600

teliosmetonma 
teliosmetonma


Κανόνες-πληροφορίες συμμετοχής στο "Classic Duel Tournament" - Σελίδα 2 3441834431 Κανόνες-πληροφορίες συμμετοχής στο "Classic Duel Tournament" - Σελίδα 2 3441834431 Κανόνες-πληροφορίες συμμετοχής στο "Classic Duel Tournament" - Σελίδα 2 3441834431 Κανόνες-πληροφορίες συμμετοχής στο "Classic Duel Tournament" - Σελίδα 2 2330831663 Κανόνες-πληροφορίες συμμετοχής στο "Classic Duel Tournament" - Σελίδα 2 1213659564

geohero 
geohero
μπραβο @Yugi
σωστα @Neo-RedRanger ελα πισω

Yugi 
Yugi
Εδώ είμαι...

teliosmetonma 
teliosmetonma
Χαχα Razz

Έγινε το σωστό edit στο ποστ του @geohero

Yugi 
Yugi
teliosmetonma έγραψε:Χαχα Razz

Έγινε το σωστό edit στο ποστ του @geohero

Κανόνες-πληροφορίες συμμετοχής στο "Classic Duel Tournament" - Σελίδα 2 2954446407 @Neo-RedRanger, βλέπεις είσαι μέλος της ομάδας! Όλοι σε θέλουμε!

Επιστροφή στην κορυφή  Μήνυμα [Σελίδα 2 από 3]

Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1, 2, 3  Επόμενο

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτή
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης