Yu-Gi-Oh! Greek Forum
Θέλετε να αντιδράσετε στο μήνυμα; Φτιάξτε έναν λογαριασμό και συνδεθείτε για να συνεχίσετε.

Yu-Gi-Oh! Το Ελληνικό φόρουμ.




Μη Συνδεδεμενος Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε

Σημαντική ερώτηση προς όλους τους moderators!

Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1, 2, 3  Επόμενο

Πήγαινε κάτω  Μήνυμα [Σελίδα 2 από 3]

teliosmetonma 
teliosmetonma
Υπενθύμιση αρχικής δημοσίευσης :

Όπως ξέρουμε το μέλος ονομάτι @redlegend διαγράφτηκε πριν λίγους μήνες και επίσης διαγράφτηκε και από το prig.forumgreek.com

Αυτό που με απασχολεί είναι πως εκεί ήταν moderator και με αναζητήσεις που έκανα, αμα είσαι moderator μπορείς να διαγράφεις μέλη. Ομως ο redlegend εδώ ΔΕΝ ήταν moderator και έτσι άρχιζα να αναρωτιέμαι πως μπορεί να διαγράφτηκε. Μήπως ζήτησε να διαγραφτεί από κάποιον Moderator? Δεν εξηγείται αλλιώς είναι τρελό.


teliosmetonma 
teliosmetonma
Σημαντική ερώτηση προς όλους τους moderators! - Σελίδα 2 1s14WP6

Και η πλάκα ειναι πως ούτε να βρω το email του μπορώ Σημαντική ερώτηση προς όλους τους moderators! - Σελίδα 2 3517846161

DuelistAnzu 
DuelistAnzu
έχει διαγράψει όλα τα ηλεκτρονικά ίχνη του ...
μυστήριο

teliosmetonma 
teliosmetonma
Νικο τον έλεγαν και θυμαμαι το email του ξεκινούσε από nikos...

Στο discord δεν εμπαινε καθολου και μάλιστα ήταν και V.I.P... Καλα το περίμενα πως τα σιχάθηκε τα φορουμς.... Είχε πει πως θα παρέμενε μονο στο prig αλλα ούτε αυτο συνεβει..

DuelistAnzu 
DuelistAnzu
κρίμα.

teliosmetonma 
teliosmetonma
Λογικό μου φαίνεται... Ήταν εγγραμένος σε 6-7 φορουμς από το 2010 νμζ...

DuelistAnzu 
DuelistAnzu
έφυγε κάπως απότομα απλώς

teliosmetonma 
teliosmetonma
Εγώ καταλαβα γιατι έφυγε αλλα δεν καταλαβαίνω γιατι δεν ειδοποιήσε.... Α ΚΑΙ ΝΑΙ, ΠΩΣ ΤΟ ΕΚΑΝΕ...

DuelistAnzu 
DuelistAnzu
αυτο το πώς "το" έκανε..είναι περίεργο όντως...!! Σημαντική ερώτηση προς όλους τους moderators! - Σελίδα 2 2928009990

teliosmetonma 
teliosmetonma
Σκέφτηκα κατι που θα μπορούσε να είναι πολυ επικίνδυνο αλλά πιθανό. Ίσως σαν moderator που είναι εκεί να είδε τον κωδικό πρόσβασης του αλλου μου λογαριασμού (στο prig). Εδώ το χω απαγορέψει αυτό όπως και να βλέπεις τα προσωπικά μηνύματα των αλλων.

DuelistAnzu 
DuelistAnzu
θα ταν κάπως άσχημο αυτό

Επιστροφή στην κορυφή  Μήνυμα [Σελίδα 2 από 3]

Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1, 2, 3  Επόμενο

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτή
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης