Yu-Gi-Oh! Greek Forum
Θέλετε να αντιδράσετε στο μήνυμα; Φτιάξτε έναν λογαριασμό και συνδεθείτε για να συνεχίσετε.

Yu-Gi-Oh! Το Ελληνικό φόρουμ.




Μη Συνδεδεμενος Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε

Λέμε ανέκδοτα!

Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1, 2, 3, 4  Επόμενο

Πήγαινε κάτω  Μήνυμα [Σελίδα 2 από 4]

1Λέμε ανέκδοτα!           - Σελίδα 2 Empty Λέμε ανέκδοτα! Σαβ Αυγ 12, 2017 12:21 pm

teliosmetonma 
teliosmetonma
Υπενθύμιση αρχικής δημοσίευσης :

Λέμε ανέκδοτα!           - Σελίδα 2 Screenshot_20170810-183117


Συνεχίστε  cheers


11Λέμε ανέκδοτα!           - Σελίδα 2 Empty Απ: Λέμε ανέκδοτα! Κυρ Οκτ 06, 2019 2:11 pm

geohero 
geohero
Ήταν ο λαγός με μία σαύρα πάνω σε ένα δέντρο και κάπνιζαν χόρτο... Σε κάποια φάση λέει η σαύρα:
-Λαγέ θα πάω στο ποτάμι να πιω νερό γιατί κόλλησε το στόμα μου οκ?
Φεύγει λοιπόν και πάει στο ποτάμι, σκύβει νά πιεί νερό και βλέπει ένα κορκόδειλο.
-Πού είναι ο λαγός? τη ρωτάει
-Πάνω στο δέντρο, αν θες πήγαινε και θα έρθω μετά.
Ανεβαίνει στο δέντρο ο κορκόδειλος, τον βλέπει ο λαγός και λέει:
- Καλά ρε σαύρα πόσο νερό ήπιες!!

12Λέμε ανέκδοτα!           - Σελίδα 2 Empty Απ: Λέμε ανέκδοτα! Κυρ Οκτ 06, 2019 3:04 pm

teliosmetonma 
teliosmetonma
Very Happy Λέμε ανέκδοτα!           - Σελίδα 2 693341033

Τι διαφορά έχει ο μπαμπαστρουμφ με τον Σόημπλε?
Σπόιλερ:

13Λέμε ανέκδοτα!           - Σελίδα 2 Empty Απ: Λέμε ανέκδοτα! Κυρ Οκτ 06, 2019 3:32 pm

geohero 
geohero
χαχαχαχαχα

14Λέμε ανέκδοτα!           - Σελίδα 2 Empty Απ: Λέμε ανέκδοτα! Κυρ Οκτ 06, 2019 9:53 pm

Yugi 
Yugi
Ένας τύπος μπαίνει στο κουρείο μ’ένα μικρό παιδί και ζητάει να τον κουρέψουν.

Μόλις τελείωσε το κούρεμά του, λέει στον κουρέα:

«Πετάγομαι εδώ απέναντι να πάρω τσιγάρα και μέχρι να κουρέψεις τον μικρό θα έχω γυρίσει.»

Τελειώνει το κούρεμα του αγοριού και περιμένει τον άντρα να γυρίσει.

Η ώρα περνούσε κι ο τύπος ήταν άφαντος, οπότε ρωτάει τον νεαρό:

«Μα καλά, πόση ώρα κάνει ο πατέρας σου να πάρει τσιγάρα;»

Και το παιδί του απαντάει:

«Δεν είναι πατέρας μου. Με είδε στην πλατεία που έπαιζα και με ρώτησε αν ήθελα να κουρευτώ τσάμπα!»

15Λέμε ανέκδοτα!           - Σελίδα 2 Empty Απ: Λέμε ανέκδοτα! Κυρ Οκτ 06, 2019 10:04 pm

geohero 
geohero
χαχαχαχαχαχα

16Λέμε ανέκδοτα!           - Σελίδα 2 Empty Απ: Λέμε ανέκδοτα! Κυρ Οκτ 06, 2019 10:10 pm

teliosmetonma 
teliosmetonma
Αχαχαχαχαχχα Λέμε ανέκδοτα!           - Σελίδα 2 4046006202
Ωραίος ωραίος

Πάμε για ένα κρύο.

Λέει ο Ζορρό στη γυναίκα του

-Τι έχεις; Σε βλέπω πεσμένη.
-Αχ, Αντώνιο, είμαι έγκυος!
-Δηλαδή θα γίνω Μπαντέρας;

Σπόιλερ:

17Λέμε ανέκδοτα!           - Σελίδα 2 Empty Απ: Λέμε ανέκδοτα! Κυρ Οκτ 06, 2019 11:15 pm

geohero 
geohero
Ήταν μια φορά μια χελώνα και πήγε σε ενα μπαράκι. Λέει στον μπάρμαν. "Θέλω μια μπύρα". Αυτός τις απαντάει ευγενικά "Δεν σερβίρουμε χελώνες". Τότε η χελώνα του λέει "Θέλω μια λεμονάδα". "Δεν σερβίρουμε χελώνες". Μετα λέει η χελώνα "Καλά βάλε μου ένα ποτήρι νερό". Ο μπάρμαν εκνευρισμένος την παίρνει και την πετάει έξω. Μετά από ένα μήνα έρχεται πίσω η χελώνα και του λέει "Δηλαδή τώρα θες καυγά?"

18Λέμε ανέκδοτα!           - Σελίδα 2 Empty Απ: Λέμε ανέκδοτα! Δευ Οκτ 07, 2019 3:14 pm

teliosmetonma 
teliosmetonma
Το ξέρω Razz

Το έντομο που μπαίνει σε ταξί;
Σπόιλερ:

19Λέμε ανέκδοτα!           - Σελίδα 2 Empty Απ: Λέμε ανέκδοτα! Δευ Οκτ 07, 2019 3:14 pm

geohero 
geohero
χαχαχαχα

20Λέμε ανέκδοτα!           - Σελίδα 2 Empty Απ: Λέμε ανέκδοτα! Τρι Οκτ 08, 2019 11:44 pm

Yugi 
Yugi
Ο Πέτρος παίρνει την απόφαση να ζητήσει αύξηση από το αφεντικό του.

Μπαίνει λοιπόν στο γραφείο του και του λέει:

«Καλημέρα σας, πήρα το θάρρος να σας μιλήσω, γιατί είμαι 15 χρόνια στη δουλειά και δεν έχω ζητήσει ακόμα αύξηση.»

Και του απαντάει το αφεντικό του:

«Μα δεν κατάλαβες καλά, γι’ αυτό είσαι 15 χρόνια στη δουλειά, γιατί ποτέ δε μου ζήτησες αύξηση!»

Επιστροφή στην κορυφή  Μήνυμα [Σελίδα 2 από 4]

Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1, 2, 3, 4  Επόμενο

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτή
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης