Yu-Gi-Oh! Greek Forum
Θέλετε να αντιδράσετε στο μήνυμα; Φτιάξτε έναν λογαριασμό και συνδεθείτε για να συνεχίσετε.

Yu-Gi-Oh! Το Ελληνικό φόρουμ.




Μη Συνδεδεμενος Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε

Νέες Κυκλοφορίες στο Yu-Gi-Oh! TCG

Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1 ... 17 ... 30, 31, 32, 33, 34, 35  Επόμενο

Πήγαινε κάτω  Μήνυμα [Σελίδα 31 από 35]

Yugi 
Yugi
Υπενθύμιση αρχικής δημοσίευσης :

Πριν λίγες μέρες κυκλοφόρησαν τα Mega-Tins 2017: Yugi/Yami Yugi και Kaiba!

http://www.kaissagames.com/el/eshop/catalog/item/paihnidia-me-sillektikes-kartes/yu-gi-oh%21/4934-yu-gi-oh%21-diafora/9516-ygo%3A-mega-tin-2017.html


Yugi 
Yugi
Με το Speed Duel ασχολείσαι;

teliosmetonma 
teliosmetonma
Καθόλου γιατί δεν μου αρέσει κι ολας.

Yugi 
Yugi
Εμένα δε μου αρέσει που στην ουσία πρέπει να αγοράζεις τις ίδιες κάρτες απλά και μόνο επειδή έχουν το υδατογράφημα για να παίξεις. Κατά τα άλλα, λόγω skill cards και του ότι ακολουθεί την πρώτη σειρά από το "Duelist Kingdom" (και ελπίζω να συνεχίσει με "Battle City" κ.λπ.) τη βρίσκω πολύ ωραία ιδέα. Επίσης, η εξέλιξη του κανονικού παιχνιδιού όπως έγινε δε σε αφήνει να το απολαύσεις αφού με "1.000.000 κινήσεις" σε 2-3 γύρους έχει τελειώσει.

geohero 
geohero

Yugi 
Yugi
Ναι, το έχω υπόψη... Πραγματικά όμως, θέλω να δω αν όντως είναι τόσο καλή τράπουλα όσο λένε. Σκέφτομαι να συγκεντρώσω όλες αυτές τις κάρτες σε μία τράπουλα στο nexus για ένα test drive.

teliosmetonma 
teliosmetonma
Γιατί πληρώνετε για κάρτες όταν υπάρχει το νεξους; Παίζετε σε κάισσα;

Yugi 
Yugi
Συνήθως δεν αγοράζω κάρτες πέραν αυτών που σχετίζονται με την υπάρχουσα τράπουλά μου. Σίγουρα το nexus είναι πολύ καλή επιλογή, αλλά έχει άλλη χάρη το να παίζεις με φυσικό τρόπο.

teliosmetonma 
teliosmetonma
Καλά ναι άλλη χάρη αλλά πρέπει να είσαι αρκετά αφωσιομένος στο να βλέπεις τι παίζει με το yugioh και να κάνεις και τις καλύτερες αγορές, γιατί έχουμε και κριση.

Yugi 
Yugi
Εννοείται!!! Οι κάρτες που βρίσκω και χρειάζομαι για την την τράπουλα μου, ζήτημα να κοστίζουν 1€ η μία. Αυθεντικές πάντα!!!

geohero 
geohero

Επιστροφή στην κορυφή  Μήνυμα [Σελίδα 31 από 35]

Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1 ... 17 ... 30, 31, 32, 33, 34, 35  Επόμενο

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτή
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης