Yu-Gi-Oh! Greek Forum
Θέλετε να αντιδράσετε στο μήνυμα; Φτιάξτε έναν λογαριασμό και συνδεθείτε για να συνεχίσετε.

Yu-Gi-Oh! Το Ελληνικό φόρουμ.




Μη Συνδεδεμενος Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε

Ανακοίνωση για το nexus

Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1, 2

Πήγαινε κάτω  Μήνυμα [Σελίδα 2 από 2]

1Ανακοίνωση για το nexus - Σελίδα 2 Empty Ανακοίνωση για το nexus Παρ Δεκ 08, 2017 11:16 pm

teliosmetonma 
teliosmetonma
Υπενθύμιση αρχικής δημοσίευσης :

παιδια μεχρι τις 10/12 το nexus σας αφηνει να αλλαξετε και το προφιλ σας αλλα και τις θηκες σας. Φροντίστε ο,τι θελετε να το κανετε μεχρι τοτε γιατί δεν θα υπάρξει επιστροφη Wink


11Ανακοίνωση για το nexus - Σελίδα 2 Empty Απ: Ανακοίνωση για το nexus Κυρ Δεκ 10, 2017 9:42 pm

Neo-RedRanger 
Neo-RedRanger
Ναι κρίμα. Ειχα καλομάθει αλλά τι να κάνεις...

https://sm-united-defense.weebly.com/

12Ανακοίνωση για το nexus - Σελίδα 2 Empty Απ: Ανακοίνωση για το nexus Κυρ Δεκ 10, 2017 10:05 pm

teliosmetonma 
teliosmetonma
Εμενα μου αρεσε αρκετά ο Dark Armed Dragon μου Ανακοίνωση για το nexus - Σελίδα 2 600121171

13Ανακοίνωση για το nexus - Σελίδα 2 Empty Απ: Ανακοίνωση για το nexus Κυρ Δεκ 10, 2017 10:11 pm

Neo-RedRanger 
Neo-RedRanger
Αρκετά? όχι πολύ?

https://sm-united-defense.weebly.com/

14Ανακοίνωση για το nexus - Σελίδα 2 Empty Απ: Ανακοίνωση για το nexus Κυρ Δεκ 10, 2017 10:12 pm

teliosmetonma 
teliosmetonma
Είπα μου αρεσε αρκετα...

15Ανακοίνωση για το nexus - Σελίδα 2 Empty Απ: Ανακοίνωση για το nexus Δευ Δεκ 11, 2017 10:05 am

Yugi 
Yugi
Γιατί δεν τα άφησαν; Ανακοίνωση για το nexus - Σελίδα 2 3044378122 Θα μπορούσαν απλά να μην επιτρέψουν να βάλουμε νέα...

16Ανακοίνωση για το nexus - Σελίδα 2 Empty Απ: Ανακοίνωση για το nexus Δευ Δεκ 11, 2017 2:54 pm

teliosmetonma 
teliosmetonma
Ναι οντως και ο,τι ανεβασαμε στον σκληρό δισκο του nexus να ειχε μεινει τουλαχιστον....

Επιστροφή στην κορυφή  Μήνυμα [Σελίδα 2 από 2]

Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1, 2

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτή
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης