Yu-Gi-Oh! Greek Forum
Θέλετε να αντιδράσετε στο μήνυμα; Φτιάξτε έναν λογαριασμό και συνδεθείτε για να συνεχίσετε.

Yu-Gi-Oh! Το Ελληνικό φόρουμ.




Μη Συνδεδεμενος Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε

ανιμε: η γνωμη του καθενος

Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1, 2, 3  Επόμενο

Πήγαινε κάτω  Μήνυμα [Σελίδα 2 από 3]

1Idea ανιμε: η γνωμη του καθενος Σαβ Σεπ 08, 2018 9:40 pm

kostasthepro 
kostasthepro
Υπενθύμιση αρχικής δημοσίευσης :

εσυ πως θα βαθμολογουσες το ανιμε; τι βρισκεις θετικο και τι αρνητικο;


Yugi 
Yugi
Άρχισα να συλλέγω το manga μόλις κυκλοφόρησε, αλλά λόγω έλλειψης χρόνου δεν το διάβαζα συστηματικά, παρά μόνο μια ματιά του έριχνα. Τον τελευταίο καιρό ξεκίνησα να το διαβάζω κανονικά και πραγματικά δεν ήξερα τι έχανα τόσο καιρό!

teliosmetonma 
teliosmetonma
Το Yugioh R διάβαζες;

Yugi 
Yugi
Ναι, αυτό το ολοκλήρωσα, αν και δεν με ξετρέλανε στο τέλος... Ξεκίνησε δυναμικά, είχε φοβερή εξέλιξη, αλλά έχουν ένα θέμα κάθε φορά στο κλείσιμο της ιστορίας. Το έχω παρατηρήσει και άλλες φορές σε anime και σε manga arcs του Yu-Gi-Oh! Εκεί που έχουν ξεκινήσει δυναμικά και σε κρατάνε καθηλωμένο να θέλεις να δεις τι θα συμβεί, προς το τέλος σου δημιουργούν την αίσθηση: "αυτό ήταν;" Shocked

teliosmetonma 
teliosmetonma
Δεν ξέρω αλλά εγώ αυτό το έπαθα στο τέλος του Duel Monsters Razz

Yugi 
Yugi
Όλοι το πάθαμε νομίζω!!! ανιμε: η γνωμη του καθενος - Σελίδα 2 2735414123 Και ήρθε και η ταινία και το αποτέλειωσε!!! Είναι πολύ κρίμα πάντως... Δημιούργησαν μια εξαιρετική σειρά από άποψη concept, αλλά δεν μπορούσαν να κάνουν το ίδιο με την πλοκή. Ήθελαν οπωσδήποτε να έχει τέλος αυτή η ιστορία, χωρίς να δίνουν σημασία που ο διπλός χαρακτήρας Yugi/Atem ήταν τόσο δημοφιλής.

teliosmetonma 
teliosmetonma
το 2004 είπαμε παίχτηκε πρώτη φορά στο σταρ; Θυμασαι την ωρα;

Yugi 
Yugi
Το Νοέμβριο του 2002 στις 11:00-11:30 το πρωί...

teliosmetonma 
teliosmetonma


Πρέπει να έζησες ωραία παιδικά χρόνια... Wink

Yugi 
Yugi
Δεν έχω παράπονο... Είχε τόσες φανταστικές σειρές τότε που δεν προλάβαινα να βλέπω!

teliosmetonma 
teliosmetonma
Πραγματικά εσύ ιδίως όταν βγήκε (πιστεύω να το ήξερες και από πριν σαν σειρα) πρέπει να κάηκες και με τα video games έτσι;

Επιστροφή στην κορυφή  Μήνυμα [Σελίδα 2 από 3]

Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1, 2, 3  Επόμενο

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτή
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης