Yu-Gi-Oh! Greek Forum
Θέλετε να αντιδράσετε στο μήνυμα; Φτιάξτε έναν λογαριασμό και συνδεθείτε για να συνεχίσετε.

Yu-Gi-Oh! Το Ελληνικό φόρουμ.




Μη Συνδεδεμενος Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε

Τι σας νευριάζει αυτή τη στιγμή?

Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Επόμενο

Πήγαινε κάτω  Μήνυμα [Σελίδα 4 από 8]

teliosmetonma 
teliosmetonma
Υπενθύμιση αρχικής δημοσίευσης :

Η Forumotion δεν με αφηνει να βάλω αλλα smilies και εχω προβλήματα με το javascript.... Αμα παρατηρήσετε υπάρχει ενα @ οταν γραφετε στα ποστς αλλα προσπαθω να το κάνω να δουλέψει και δεν μπορώ... Θα είναι μια ειδοποίηση που π.χ γραψεις

@"Neo-RedRanger"

Θα στελνει ειδοποίηση πως ο ταδε σας επισήμανσε. Αυτό είναι πολύ χρησιμο γιατί ετσι χωρίς να εχεις κανει ποστ θα σου ερχεται ειδοποίηση για κατι που μαλλον θα πρεπει να το διαβασεις

Αλλα δεν πετυχαινει Τι σας νευριάζει αυτή τη στιγμή? - Σελίδα 4 3043581602


teliosmetonma 
teliosmetonma
Δεν πειράζει περισσότερος χρόνος για το φόρουμ Razz

DuelistAnzu 
DuelistAnzu
σε πονάει;
θα σου κρατάμε και εμείς παρέα!!

teliosmetonma 
teliosmetonma
Σας ευχαριστώ όλους! Wink

teliosmetonma 
teliosmetonma
Edit: Ναι πονάει Sad

teliosmetonma 
teliosmetonma
Παιδια αντιμετωπίζει η forumotion πρόβλημα αποτι φαίνεται καθως εγω δεν πείραξα τπτ. Οι ειδοποιήσεις ειναι ανενεργές. Επίσης μόλις ποστάρετε θα σας λέει πως υπάρχει νέα δημοσίευση. Ψεμα

Yugi 
Yugi
Όντως! Εμένα μου βγάζει και άλλο πρόβλημα: Όταν κάνω αποστολή για post μου βγάζει ότι έχει ήδη δημοσιευτεί και πάει για δεύτερη φορά εκτός αν το ακυρώνω.

teliosmetonma 
teliosmetonma
μπορείς να μπεις discord? Μου βγαζει error μολις σου στελνω πμ

Yugi 
Yugi
Κι εμένα το ίδιο! Μπαίνω αμέσως!

teliosmetonma 
teliosmetonma
Ευτυχώς το σαιτ φτιαχτηκε! Ένα μεγάλο ευχαριστώ στον Admin SLGray και σε αυτόν που έφτιαξε την forumotion, τον Godfather!

Τωρα αλλο με νευριάζει... Μπαίνει η άνοιξη και όπως πάντα τέτοιες εποχές κολλάω αρρώστιες... Το κόβω σε κανα μήνα... ή και λιγοτερο...

DuelistAnzu 
DuelistAnzu
μη το σκέφτεσα από τώρα γιατί είναι χειρότερο
τρώγε φρούτα και γενικώς φρόντιζε να κάνεις σωστή διατροφή, ώστε να ενισχύσεις το ανοσοποιητικό σου!

Επιστροφή στην κορυφή  Μήνυμα [Σελίδα 4 από 8]

Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Επόμενο

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτή
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης