Yu-Gi-Oh! Greek Forum
Θέλετε να αντιδράσετε στο μήνυμα; Φτιάξτε έναν λογαριασμό και συνδεθείτε για να συνεχίσετε.

Yu-Gi-Oh! Το Ελληνικό φόρουμ.




Μη Συνδεδεμενος Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε

Συνεντευξη με τον redlegend

Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1, 2, 3  Επόμενο

Πήγαινε κάτω  Μήνυμα [Σελίδα 2 από 3]

1Συνεντευξη με τον redlegend - Σελίδα 2 Empty Συνεντευξη με τον redlegend Κυρ Δεκ 17, 2017 1:58 pm

teliosmetonma 
teliosmetonma
Υπενθύμιση αρχικής δημοσίευσης :

@redlegend  θα ηθελα να σου παρω μια. Λίγο αντέγραψα το prig γιαυτο αλλα σορρυ  Razz

1. Ξέρεις να παίζεις yugioh?
2. Εάν ξέρεις από πότε?
3. Την σειρά yugioh duel monsters την έβλεπες καθόλου?
4. Εάν ναι από το 1-10 πως θα την βαθμολογούσες?
5. Ποιο είναι το αγαπημένο σου τέρας από τη σειρά?
6. Ποιος είναι ο αγαπημένος σου χαρακτήρας από τη σειρά?
7. Τι άλλα παιχνίδια με κάρτες ξέρεις και ποια είναι τα αγαπημένα σου?
8. Ποια είναι τα αγαπημένα σου anime, cartoons?
9. Πιστεύεις πως είναι ωραίο να υπάρχουν τουρνουά στο φόρουμ?
10. Από κάρτες που σου ανήκουν έχεις αρκετές?


11Συνεντευξη με τον redlegend - Σελίδα 2 Empty Απ: Συνεντευξη με τον redlegend Κυρ Δεκ 17, 2017 2:34 pm

teliosmetonma 
teliosmetonma
Η σεζόν 4 είναι πραγματικά αυτή που δεν αγαπησα καθολου... Μόνο η μονομαχία με τον Ραφαελ αξιζε.... Ολα τα αλλα για τα μπαζα... Νταξει οκ εδω θα συμφωνήσω αλλα ολες οι αλλες σεζόν μου αρεσαν

Επισης ερωτηση:

12Συνεντευξη με τον redlegend - Σελίδα 2 Empty Απ: Συνεντευξη με τον redlegend Κυρ Δεκ 17, 2017 2:41 pm

Επισκέπτης 
Anonymous
Επισκέπτης
teliosmetonma έγραψε:Η σεζόν 4 είναι πραγματικά αυτή που δεν αγαπησα καθολου... Μόνο η μονομαχία με τον Ραφαελ αξιζε.... Ολα τα αλλα για τα μπαζα... Νταξει οκ εδω θα συμφωνήσω αλλα ολες οι αλλες σεζόν μου αρεσαν

Επισης ερωτηση:

Ρε σου λέω, σαν σειρά την λατρεύω. Αντικειμενικά όμως για ένα 3ο που θα κάτσει να τη δει, έχει πολλά θέματα , στα αγγλικά τουλάχιστον.

Τώρα το πρόσεξα. Αγόρασες domain; Δεν αξίζει ρε, το ίδιο πράγμα είναι πάνω κάτω. Απο το αγορασμένο μπαίνω πάντως.

13Συνεντευξη με τον redlegend - Σελίδα 2 Empty Απ: Συνεντευξη με τον redlegend Κυρ Δεκ 17, 2017 2:45 pm

teliosmetonma 
teliosmetonma
Συνεντευξη με τον redlegend - Σελίδα 2 3416158578

thank you, ναι αγορασα γιατι το εχω πει στον εαυτό μου πως εδώ θέλω να γίνει η πιο δυνατή ελληνική ομαδα yugioh, με τους καλύτερους μονομαχους κτλπ. Εχουμε ήδη πολύ καλούς. Ωραίο είναι. Για 20 ευρω πιστεύω πως αξιζει και κραταει και 2 χρόνια. Στις 2/12/2019 θα το ξανανανεωσω.  Very Happy

14Συνεντευξη με τον redlegend - Σελίδα 2 Empty Απ: Συνεντευξη με τον redlegend Κυρ Δεκ 17, 2017 2:56 pm

Επισκέπτης 
Anonymous
Επισκέπτης
teliosmetonma έγραψε:Συνεντευξη με τον redlegend - Σελίδα 2 3416158578

thank you, ναι αγορασα γιατι το εχω πει στον εαυτό μου πως εδώ θέλω να γίνει η πιο δυνατή ελληνική ομαδα yugioh, με τους καλύτερους μονομαχους κτλπ. Εχουμε ήδη πολύ καλούς. Ωραίο είναι. Για 20 ευρω πιστεύω πως αξιζει και κραταει και 2 χρόνια. Στις 2/12/2019 θα το ξανανανεωσω.  Very Happy
Κομπλέ. ¨Οντως είναι καλή τιμή.

15Συνεντευξη με τον redlegend - Σελίδα 2 Empty Απ: Συνεντευξη με τον redlegend Κυρ Δεκ 17, 2017 2:59 pm

teliosmetonma 
teliosmetonma
Δεν μπορεις να φανταστεις τι τραβηξα με την forumotion για να γινει αυτο.... (Η forumotion υποστηρίζει .com .org .net .biz)

Το κακο που εμεινε ειναι οτι συνεχίζει και υπάρχει το yugiohgr.forumgreek.com Συνεντευξη με τον redlegend - Σελίδα 2 600121171

16Συνεντευξη με τον redlegend - Σελίδα 2 Empty Απ: Συνεντευξη με τον redlegend Κυρ Δεκ 17, 2017 3:43 pm

teliosmetonma 
teliosmetonma
Να σε ρωτησω κατι? Πως ξαφνικά ήρθες στο φόρουμ? Σε έχει προκαλέσει κανεις σε μονομαχία και δεν μπορεις να τον αντιμετωπισεις και είπες από μεσα σου "Ας παω στο yugioh.gr κατι περισσότερο θα ξέρουν...." Συνεντευξη με τον redlegend - Σελίδα 2 3203884043

Οχι σοβαρα τωρα

17Συνεντευξη με τον redlegend - Σελίδα 2 Empty Απ: Συνεντευξη με τον redlegend Κυρ Δεκ 17, 2017 3:46 pm

Επισκέπτης 
Anonymous
Επισκέπτης
teliosmetonma έγραψε:Να σε ρωτησω κατι? Πως ξαφνικά ήρθες στο φόρουμ? Σε έχει προκαλέσει κανεις σε μονομαχία και δεν μπορεις να τον αντιμετωπισεις και είπες από μεσα σου "Ας παω στο yugioh.gr κατι περισσότερο θα ξέρουν...."

Οχι σοβαρα τωρα

Λεω καλός ο teliosmetonma θα έχει σωστό φορουμ και όντως. Επίσης μου είχε λείψει το yugioh και λεω γιατί οχι;

18Συνεντευξη με τον redlegend - Σελίδα 2 Empty Απ: Συνεντευξη με τον redlegend Κυρ Δεκ 17, 2017 3:50 pm

teliosmetonma 
teliosmetonma
Συνεντευξη με τον redlegend - Σελίδα 2 1213659564 Ξέρεις πως σε περιμενα.... Αλλα είχαν τελειωσει οι ελπιδες μου καθως διεγραψες λογαριασμο στο greektoons κι εγκατασταθηκες στο prig. Δεν λεω μου αρεσε κι εμενα πολύ εκει αλλα αντε ενας, δυο να μιλάγανε για yugioh κι ηθελα να φτιαξω μια κοινοτητα για υπαρχουν περισσότεροι. Ο Mahad7 πολύ ωραίο μελος αλλα δυστυχώς εχει χαθεί και από δω και απτο prig.... Τωρα περιμενω τον MCygo αφου μου ειπε πως του αρεσει το yugioh Συνεντευξη με τον redlegend - Σελίδα 2 19964886

19Συνεντευξη με τον redlegend - Σελίδα 2 Empty Απ: Συνεντευξη με τον redlegend Κυρ Δεκ 17, 2017 4:03 pm

Επισκέπτης 
Anonymous
Επισκέπτης
teliosmetonma έγραψε:Συνεντευξη με τον redlegend - Σελίδα 2 1213659564 Ξέρεις πως σε περιμενα.... Αλλα είχαν τελειωσει οι ελπιδες μου καθως διεγραψες λογαριασμο στο greektoons κι εγκατασταθηκες στο prig. Δεν λεω μου αρεσε κι εμενα πολύ εκει αλλα αντε ενας, δυο να μιλάγανε για yugioh κι ηθελα να φτιαξω μια κοινοτητα για υπαρχουν περισσότεροι. Ο Mahad7 πολύ ωραίο μελος αλλα δυστυχώς εχει χαθεί και από δω και απτο prig.... Τωρα περιμενω τον MCygo αφου μου ειπε πως του αρεσει το yugioh Συνεντευξη με τον redlegend - Σελίδα 2 19964886

Είχα πει να μην ξανα κάνω εγγραφή πουθενά αλλού είναι η αλήθεια, οπότε μεγάλη η χάρη σου Razz
Ναι και οι δυο τους δυστυχως,αν και καλα μελη, δεν μπαίνουν τόσο συχνά.

20Συνεντευξη με τον redlegend - Σελίδα 2 Empty Απ: Συνεντευξη με τον redlegend Κυρ Δεκ 17, 2017 7:14 pm

teliosmetonma 
teliosmetonma
Επίσης να ρωτησω κατι ακομα. Ησουν admin στο teen spirit ή απλό μελος?

Επιστροφή στην κορυφή  Μήνυμα [Σελίδα 2 από 3]

Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1, 2, 3  Επόμενο

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτή
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης