Yu-Gi-Oh! Greek Forum
Θέλετε να αντιδράσετε στο μήνυμα; Φτιάξτε έναν λογαριασμό και συνδεθείτε για να συνεχίσετε.

Yu-Gi-Oh! Το Ελληνικό φόρουμ.




Μη Συνδεδεμενος Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε

Αγαπημένη σεζόν Duel Monsters.

Μετάβαση στη σελίδα : 1, 2  Επόμενο

Πήγαινε κάτω  Μήνυμα [Σελίδα 1 από 2]

1Αγαπημένη σεζόν Duel Monsters. Empty Αγαπημένη σεζόν Duel Monsters. Τρι Ιουλ 25, 2017 6:39 pm

Mr.Vantara 
Mr.Vantara
Ποια ειναι η αγαπημενη σας season του Duel Monsters;

Εγω θα πω τη Season 5b (Dawn of the Duel). Μπορει να μην ειχε και πολλες μονομαχιες με καρτες αλλα την απολαυσα λιγο περισσοτερο απο τις αλλες!

2Αγαπημένη σεζόν Duel Monsters. Empty Απ: Αγαπημένη σεζόν Duel Monsters. Τετ Ιουλ 26, 2017 3:07 pm

Mahad7 
Mahad7
Και γω την 5b λεω.. Ειναι και ο λόγος που εκανα rewatching ολόκληρη την σειρα

3Αγαπημένη σεζόν Duel Monsters. Empty Απ: Αγαπημένη σεζόν Duel Monsters. Τετ Ιουλ 26, 2017 6:37 pm

geohero 
geohero
εγω gx

4Αγαπημένη σεζόν Duel Monsters. Empty Απ: Αγαπημένη σεζόν Duel Monsters. Τετ Ιουλ 26, 2017 7:03 pm

Mahad7 
Mahad7
Ο τίτλος λεει σεζον απο το original Yugioh(Dueling monsters)

5Αγαπημένη σεζόν Duel Monsters. Empty Απ: Αγαπημένη σεζόν Duel Monsters. Τετ Ιουλ 26, 2017 7:06 pm

geohero 
geohero
^ α,οκ
τοτε ειναι αυτο με τους δρακους

6Αγαπημένη σεζόν Duel Monsters. Empty Απ: Αγαπημένη σεζόν Duel Monsters. Τετ Ιουλ 26, 2017 7:09 pm

Mahad7 
Mahad7
Aa με τον ορείχαλκο, ναι κι αυτη ωραια ηταν

7Αγαπημένη σεζόν Duel Monsters. Empty Απ: Αγαπημένη σεζόν Duel Monsters. Σαβ Ιουλ 29, 2017 4:57 pm

teliosmetonma 
teliosmetonma
Εγώ 1 η!

8Αγαπημένη σεζόν Duel Monsters. Empty Απ: Αγαπημένη σεζόν Duel Monsters. Κυρ Ιουλ 30, 2017 7:59 am

Mahad7 
Mahad7
Και η 1η ηταν πολυ ωραια. Εγω ειχα καποια επεισοδια της 1ης σε DVD γι αυτο ήμουν αρκετά δεμένος με αυτη...

teliosmetonma 
teliosmetonma
να μαντέψω από το 1 μέχρι τον bonz (18)?  Razz

10Αγαπημένη σεζόν Duel Monsters. Empty Απ: Αγαπημένη σεζόν Duel Monsters. Δευ Αυγ 14, 2017 4:06 pm

Yugi 
Yugi
Μου άρεσε περισσότερο το "Waking the Dragons" arc (στην ιαπωνική έκδοση ακόμα περισσότερο). Διαφοροποιούταν αρκετά από τη φόρμουλα των προηγούμενων σεζόν. Είχε πολύ καλή πλοκή, μυστήριο, πολύ καλές και αναπτυγμένες μονομαχίες, να μην αναφέρω και τις κάρτες των "Legendary Dragons" που έκαναν fusion με trap και spell και πριν λίγα χρόνια βγήκαν και στο πραγματικό παιχνίδι.

Επιστροφή στην κορυφή  Μήνυμα [Σελίδα 1 από 2]

Μετάβαση στη σελίδα : 1, 2  Επόμενο

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτή
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης