Yu-Gi-Oh! Greek Forum
Θέλετε να αντιδράσετε στο μήνυμα; Φτιάξτε έναν λογαριασμό και συνδεθείτε για να συνεχίσετε.

Yu-Gi-Oh! Το Ελληνικό φόρουμ.




Μη Συνδεδεμενος Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε

Αγαπημένη σεζόν Duel Monsters.

Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1, 2

Πήγαινε κάτω  Μήνυμα [Σελίδα 2 από 2]

1Αγαπημένη σεζόν Duel Monsters. - Σελίδα 2 Empty Αγαπημένη σεζόν Duel Monsters. Τρι Ιουλ 25, 2017 6:39 pm

Mr.Vantara 
Mr.Vantara
Υπενθύμιση αρχικής δημοσίευσης :

Ποια ειναι η αγαπημενη σας season του Duel Monsters;

Εγω θα πω τη Season 5b (Dawn of the Duel). Μπορει να μην ειχε και πολλες μονομαχιες με καρτες αλλα την απολαυσα λιγο περισσοτερο απο τις αλλες!


11Αγαπημένη σεζόν Duel Monsters. - Σελίδα 2 Empty Απ: Αγαπημένη σεζόν Duel Monsters. Δευ Αυγ 14, 2017 7:56 pm

teliosmetonma 
teliosmetonma
Τα legendary dragons δεν ειναι μονο σεζον 4? Εμενα απλα δεν μου αρεσε τοσο γτ ειχε αρκετα λιγες μαχες και περισσοτερο ιστορια

12Αγαπημένη σεζόν Duel Monsters. - Σελίδα 2 Empty Απ: Αγαπημένη σεζόν Duel Monsters. Δευ Σεπ 11, 2017 12:39 am

Yugi 
Yugi
Ναι, ήταν μόνο για τη συγκεκριμένη season. Οι μονομαχίες ήταν αρκετές, αλλά και αρκετά έντονες! Yugi, Joey και Kaiba έφτασαν στα όριά τους! Ειδικά ο Joey αμέσως μετά τον Valon αντιμετώπισε την Mai.

13Αγαπημένη σεζόν Duel Monsters. - Σελίδα 2 Empty Απ: Αγαπημένη σεζόν Duel Monsters. Δευ Σεπ 11, 2017 12:17 pm

teliosmetonma 
teliosmetonma
Μου αρεσε αρκετά η μαχη joey vs. Mai στη σεζόν 4 αλλά η αγαπημένη μου ήταν yugi vs rafael... Πραγματική μαχη, δεν το περίμενα πως θα έχανε ο yugi.... Καλά δεν πειράζει τον νικησε μετά Razz

14Αγαπημένη σεζόν Duel Monsters. - Σελίδα 2 Empty Απ: Αγαπημένη σεζόν Duel Monsters. Παρ Σεπ 29, 2017 5:34 pm

Neo-RedRanger 
Neo-RedRanger
Η τελευταία χωρίς δεύτερη σκέψη

https://sm-united-defense.weebly.com/

Επιστροφή στην κορυφή  Μήνυμα [Σελίδα 2 από 2]

Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1, 2

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτή
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης