Yu-Gi-Oh! Greek Forum
Θέλετε να αντιδράσετε στο μήνυμα; Φτιάξτε έναν λογαριασμό και συνδεθείτε για να συνεχίσετε.

Yu-Gi-Oh! Το Ελληνικό φόρουμ.




Μη Συνδεδεμενος Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε

Teliosmetonma συλλογη καρτών!!

Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1, 2, 3, 4  Επόμενο

Πήγαινε κάτω  Μήνυμα [Σελίδα 2 από 4]

1Teliosmetonma συλλογη καρτών!! - Σελίδα 2 Empty Teliosmetonma συλλογη καρτών!! Σαβ Οκτ 14, 2017 11:01 pm

teliosmetonma 
teliosmetonma
Υπενθύμιση αρχικής δημοσίευσης :

Ας ξεκινησουμε από την retro μου λίστα:

Σπόιλερ:


Τωρα εχω κατι πολύ παλιες... Πριν ακούσω για τα pendulum:
Σπόιλερ:

ασχετο αλλα ξερετε πως μπορεί καποιος να παιξει με αυτη τη καρτα?:
Σπόιλερ:


11Teliosmetonma συλλογη καρτών!! - Σελίδα 2 Empty Απ: Teliosmetonma συλλογη καρτών!! Σαβ Οκτ 14, 2017 11:37 pm

teliosmetonma 
teliosmetonma
οχι ακριβως θα επρεπε οταν τραβας να βλέπω την επόμενη σου για να σκεφτω........

12Teliosmetonma συλλογη καρτών!! - Σελίδα 2 Empty Απ: Teliosmetonma συλλογη καρτών!! Σαβ Οκτ 14, 2017 11:42 pm

Yugi 
Yugi
Υποθέτω ότι το νόημα αυτής της κάρτας είναι κυρίως οι τελευταίες κάρτες να γίνονται πρώτες και όχι ο ένας παίκτης να βλέπει τις κάρτες του άλλου. Γι' αυτό μάλλον δε σε αφήνει να τις δεις...

13Teliosmetonma συλλογη καρτών!! - Σελίδα 2 Empty Απ: Teliosmetonma συλλογη καρτών!! Κυρ Οκτ 15, 2017 12:04 am

Neo-RedRanger 
Neo-RedRanger
teliosmetonma έγραψε:αναρωτιέμαι τι θα γίνει αν την παιξω στο nexus...

Θα σκοτωθούμε Very Happy. Εσύ πρέπει να τα βάλεις με τον Neo οπωσδήποτε, όχι με μένα, με εκείνον Razz Θα πέφτανε κορμιά στη μάχη.

https://sm-united-defense.weebly.com/

14Teliosmetonma συλλογη καρτών!! - Σελίδα 2 Empty Απ: Teliosmetonma συλλογη καρτών!! Κυρ Οκτ 15, 2017 9:16 am

teliosmetonma 
teliosmetonma
DuelistYugi έγραψε:Υποθέτω ότι το νόημα αυτής της κάρτας είναι κυρίως οι τελευταίες κάρτες να γίνονται πρώτες και όχι ο ένας παίκτης να βλέπει τις κάρτες του άλλου. Γι' αυτό μάλλον δε σε αφήνει να τις δεις...


Τι να σου πω... Για να το κανει ετσι το nexus δεν πρεπει να κανει λαθος....

15Teliosmetonma συλλογη καρτών!! - Σελίδα 2 Empty Απ: Teliosmetonma συλλογη καρτών!! Κυρ Οκτ 15, 2017 2:39 pm

Yugi 
Yugi
Μην είσαι σίγουρος γι' αυτό. Κάποιες κάρτες που έχω παίξει, το nexus δεν τις ενεργοποιεί σωστά.

16Teliosmetonma συλλογη καρτών!! - Σελίδα 2 Empty Απ: Teliosmetonma συλλογη καρτών!! Κυρ Οκτ 15, 2017 3:10 pm

teliosmetonma 
teliosmetonma
μικρά προβλήματα ή μεγαλα γιατί μικρα αντιμετωπιζω και γω.

17Teliosmetonma συλλογη καρτών!! - Σελίδα 2 Empty Απ: Teliosmetonma συλλογη καρτών!! Κυρ Οκτ 15, 2017 3:48 pm

Neo-RedRanger 
Neo-RedRanger
Αν σας ευνοεί αυτό μην παραπονιέστε παιδιά Very Happy Και σε μένα είχε τύχει μια φορά, είχε παίξει ένας το Απαγορευμένο Δόρυ και όταν άνοιξα τη δύναμη του καθρέφτη, το τέρας που είχε το δόρυ καταστράφηκε, τώρα αν αυτό λογίστηκε σαν μάχη τότε οκ, διαφορετικά δε θα έπρεπε το τέρας του να καταστραφεί από την παγίδα μου

https://sm-united-defense.weebly.com/

18Teliosmetonma συλλογη καρτών!! - Σελίδα 2 Empty Απ: Teliosmetonma συλλογη καρτών!! Κυρ Οκτ 15, 2017 3:52 pm

teliosmetonma 
teliosmetonma
ξερεις πως λεγεται αυτό το τερας δορυ?

19Teliosmetonma συλλογη καρτών!! - Σελίδα 2 Empty Απ: Teliosmetonma συλλογη καρτών!! Κυρ Οκτ 15, 2017 3:53 pm

Neo-RedRanger 
Neo-RedRanger
Είναι η μαγική κάρτα Forbidden Lance, το τέρας σου χάνει λίγη απίθεση αλλά δεν το καταστρέφει κανένα εφέ, μόνο μάχη

Teliosmetonma συλλογη καρτών!! - Σελίδα 2 Forbidden_Lance-_YS17-_EN-_C-1_E



Έχει επεξεργασθεί από τον/την Neo-RedRanger στις Κυρ Οκτ 15, 2017 3:55 pm, 1 φορά

https://sm-united-defense.weebly.com/

20Teliosmetonma συλλογη καρτών!! - Σελίδα 2 Empty Απ: Teliosmetonma συλλογη καρτών!! Κυρ Οκτ 15, 2017 3:54 pm

teliosmetonma 
teliosmetonma
α καταλαβα.. Και για τους θεους εχω ακουσει πως γινονται λαθη......

Επιστροφή στην κορυφή  Μήνυμα [Σελίδα 2 από 4]

Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1, 2, 3, 4  Επόμενο

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτή
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης