Yu-Gi-Oh! Greek Forum
Θέλετε να αντιδράσετε στο μήνυμα; Φτιάξτε έναν λογαριασμό και συνδεθείτε για να συνεχίσετε.

Yu-Gi-Oh! Το Ελληνικό φόρουμ.




Μη Συνδεδεμενος Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε

Teliosmetonma συλλογη καρτών!!

Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1, 2, 3, 4  Επόμενο

Πήγαινε κάτω  Μήνυμα [Σελίδα 3 από 4]

1Teliosmetonma συλλογη καρτών!! - Σελίδα 3 Empty Teliosmetonma συλλογη καρτών!! Σαβ Οκτ 14, 2017 11:01 pm

teliosmetonma 
teliosmetonma
Υπενθύμιση αρχικής δημοσίευσης :

Ας ξεκινησουμε από την retro μου λίστα:

Σπόιλερ:


Τωρα εχω κατι πολύ παλιες... Πριν ακούσω για τα pendulum:
Σπόιλερ:

ασχετο αλλα ξερετε πως μπορεί καποιος να παιξει με αυτη τη καρτα?:
Σπόιλερ:


21Teliosmetonma συλλογη καρτών!! - Σελίδα 3 Empty Απ: Teliosmetonma συλλογη καρτών!! Κυρ Οκτ 15, 2017 3:56 pm

Neo-RedRanger 
Neo-RedRanger
Τους original ή τις εκδόσεις που παίζονται σε τουρνουά?

https://sm-united-defense.weebly.com/

22Teliosmetonma συλλογη καρτών!! - Σελίδα 3 Empty Απ: Teliosmetonma συλλογη καρτών!! Κυρ Οκτ 15, 2017 3:57 pm

teliosmetonma 
teliosmetonma
στα τουρνουα

23Teliosmetonma συλλογη καρτών!! - Σελίδα 3 Empty Απ: Teliosmetonma συλλογη καρτών!! Κυρ Οκτ 15, 2017 3:59 pm

Neo-RedRanger 
Neo-RedRanger
ΑΝτιμετώπισα έναν Obelisk αυτού του είδους, κανένα εφέ μου δεν τον άγγιξε και μου έριξε μια μπουνιά στα μούτρα που μου τα έκανε καινούρια, τους original Αιγύπτιους Θεούς του νίκησα και τους τρεις, ειδικά μια φορά κάποιος είχε 2 Φτερωτούς Δράκους, νίκησα τον έναν αλλά ο άλλος με έψησε σαν κοτόπουλο

https://sm-united-defense.weebly.com/

24Teliosmetonma συλλογη καρτών!! - Σελίδα 3 Empty Απ: Teliosmetonma συλλογη καρτών!! Τετ Ιαν 17, 2018 10:40 pm

5DSDuelist 
5DSDuelist
@teliosmetonma Πολύ ωραία η συλλογή σου, έτσι oldschool φάση. Αυτές είναι μερικές από τις αγαπημένες μου κάρτες από τη συλλογή μου.

Teliosmetonma συλλογη καρτών!! - Σελίδα 3 Img_2012

25Teliosmetonma συλλογη καρτών!! - Σελίδα 3 Empty Απ: Teliosmetonma συλλογη καρτών!! Τετ Ιαν 17, 2018 10:41 pm

teliosmetonma 
teliosmetonma
Ωραίος ο clown σου παντα μου αρεσε και τον ηθελα Cool

26Teliosmetonma συλλογη καρτών!! - Σελίδα 3 Empty Απ: Teliosmetonma συλλογη καρτών!! Τετ Ιαν 17, 2018 10:48 pm

geohero 
geohero
good

27Teliosmetonma συλλογη καρτών!! - Σελίδα 3 Empty Απ: Teliosmetonma συλλογη καρτών!! Τετ Ιαν 17, 2018 10:50 pm

teliosmetonma 
teliosmetonma
Lol, τι ειναι το damage zone αριστερα?? Razz

28Teliosmetonma συλλογη καρτών!! - Σελίδα 3 Empty Απ: Teliosmetonma συλλογη καρτών!! Τετ Ιαν 17, 2018 10:52 pm

5DSDuelist 
5DSDuelist
@teliosmetonma Το mat είναι από cardfight vanguard και το damage zone είναι στην ουσία το μέρος για το life στο παιχνίδι

29Teliosmetonma συλλογη καρτών!! - Σελίδα 3 Empty Απ: Teliosmetonma συλλογη καρτών!! Τετ Ιαν 17, 2018 10:53 pm

teliosmetonma 
teliosmetonma
Αμα δειτε ποσες μουφες εχω στο πατάρι θα μπορείτε να κολυμπάτε Razz

30Teliosmetonma συλλογη καρτών!! - Σελίδα 3 Empty Απ: Teliosmetonma συλλογη καρτών!! Τετ Ιαν 17, 2018 10:55 pm

5DSDuelist 
5DSDuelist
Χαχα κι εγώ μικρός είχα ένα σωρό από μούφες, θυμάμαι εκεί γύρω στο 2002 πουλούσαν τα μούφα φακελάκια στα περίπτερα

Επιστροφή στην κορυφή  Μήνυμα [Σελίδα 3 από 4]

Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1, 2, 3, 4  Επόμενο

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτή
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης